fbpx
Vaše poptávka

Městská událost

Přidat k nezávazné poptávce

Balíček je sestaven tak, aby vyhovoval klasickým městským událostem se základními prvky pro děti. Tento výběr je poté často doplňován o další služby, vystoupení, stánky s různým občerstvením a podobně.


Po celou dobu eventu bude k dispozici naše pódium, na kterém může moderátor celou akci řídit, zvládne obsáhnout širokou škálu hudebních i tanečních vystoupení či různé prezentace a představení.

Nafukovací atrakce Crazy je skvělou volbou pro střední a větší akce. Díky profesionálnímu provedení na atrakci může v podstatě každý a díky dvěma dlouhým dráhám je sklouznutí opravdový zážitek.

V případě, že děti dostanou chuť na něco sladkého je zde k dispozici naše prvotřídní cukrová vata na ikonickém dvoukoláku! Příjemná, usměvavá obsluha rozdá vatu každému, kdo si o ní požádá, nehledě na množství.

Během celé akce bude také fungovat naše velmi šikovná malířka, která vykouzlí na dětských tvářích, ručičkách, či nožičkách různé malůvky a to i podle představ dítěte. Navíc si s každým ráda popovídá a zasměje.

Velkým lákadlem pro dětskou část bude vystoupení našeho profesionálního klauna se svou show. Ty nejlepší komediální scénky a písničky s originální animační choreografií, jedinečné soutěže, kouzelnické a balonkové vystoupení na světové úrovni a samozřejmě jedinečný humor našeho klauna.

Nevyhovuje vám tento balíček? Níže si můžete sestavit balíček dle vlastních preferencí.

  • Nafukovací atrakce
  • Zorb Fotbal
  • Akce na klíč
  • Balíčky