fbpx
Vaše poptávka

Atrakce a program podle vašich představ

Přidat k nezávazné poptávce

Vyberte si atrakci a program, který se vám líbí. Je pro Vás připraveno 20 atrakcí a spousty skvělých programů pro děti, které budou zaručeně bavit!
Přidejte položky k nezávazné poptávce, odešlete a my se vám již ozveme.

Níže naleznete NÁŠ TIP nejoblíbenějších služeb a atrakcí pro rodinnou oslavu


NÁŠ TIP: Atrakce Šája , klaunské vystoupení a modelování balonků

Atrakce Šája : Suverénně nejoblíbenější dětská atrakce. Díky skvělé kombinaci skákacího hradu se skluzavkou se děti nebudou nikdy nudit. Atrakce je z nejkvalitnějších materiálů, které unesou všechny děti, všech věkových kategorií.

Klaunský program : Klaun a jeho show se díky variabilitě vystoupení ideálně hodí jako programový prvek právě na dětské narozeninové oslavy a dětské párty. Vystoupení klauna se dá přizpůsobit přesně vašim požadavkům, ať už se jedná o místo konání nebo požadovanou délku vystoupení. Naši klauni mohou vystupovat v kavárnách, dětských koutcích, restauracích i přímo u vás doma nebo na zahradě.

Modelování balonků : Můžeme doporučit i naše modeláře balonků, kteří dětem vyrábí zvířátka, předměty, kytice a další různé výtvory z modelovacích balonků. Dětem samozřejmě všechny balonky zůstávají a mohou si třeba s balonkovou šavlí zašermovat 🙂 .

Líbí se vám NÁŠ TIP ? Klikněte na tlačítko “Přidat k nezávazné poptávce” a my se vám již ozveme.

Chcete si vybrat vlastní kombinaci? Vyberte si z naší široké nabídky níže…

Sestavte si balíček dle vlastních preferencí.

  • Nafukovací atrakce
  • Zorb Fotbal
  • Akce na klíč
  • Balíčky