fbpx
Vaše poptávka

Hasičské slavnosti

Přidat k nezávazné poptávce

Balíček je sestaven tak, aby obsáhl co možná nejvíce zábavy a aktivit se zaměřením hlavně na děti. Tento výběr je poté často doplňován o další služby, vystoupení, stánky s různým občerstvením a podobně.


Po celou dobu eventu bude k dispozici naše pódium, na kterém může moderátor celou akci řídit, zvládne obsáhnout širokou škálu hudebních i tanečních vystoupení či různé prezentace a představení.

Nafukovací atrakce FUN a Shoď ho! se postarají o skvělý zážitek každého dítěte. Díky kombinaci skákacího hradu a skluzavky s horolezeckou stěnou, na kterou se děti dostávají přímo z hradu, je atrakce FUN výbornou volbou.

Shoď ho! je akční atrakce, kde jde o to zůstat jako poslední na pohyblivém středu. Děti si užijí kopec srandy!

V případě, že děti dostanou chuť na něco sladkého je zde k dispozici naše prvotřídní cukrová vata na ikonickém dvoukoláku! Příjemná, usměvavá obsluha rozdá vatu každému, kdo si o ní požádá, nehledě na množství.

Během celé akce bude také fungovat naše velmi šikovná malířka, která vykouzlí na dětských tvářích, ručičkách, či nožičkách různé malůvky a to i podle představ dítěte. Navíc si s každým ráda popovídá a zasměje.

Nevyhovuje vám tento balíček? Níže si můžete sestavit balíček dle vlastních preferencí.

  • Nafukovací atrakce
  • Zorb Fotbal
  • Akce na klíč
  • Balíčky