fbpx
Vaše poptávka

Firemní událost

Přidat k nezávazné poptávce

Balíček je sestaven tak, aby vyhovoval klasickým firemním událostem se základními prvky pro děti. Tento výběr je poté často doplňován o další služby, vystoupení, stánky s různým občerstvením a podobně.


Po celou dobu eventu bude k dispozici naše pódium, na kterém může moderátor celou akci řídit, zvládne obsáhnout hudební i taneční vystoupení či různé prezentace a představení.

Atrakce Velké zábavní centrum je skvělou kombinací skákacího hradu propojeného s obří skluzavkou s horolezeckou stěnou. Díky této jedinečné kombinaci a velikosti atrakce jde pro děti i dospívající o skvělý zážitek.

V případě, že děti dostanou chuť na něco sladkého je zde k dispozici naše prvotřídní cukrová vata na ikonickém dvoukoláku! Příjemná, usměvavá obsluha rozdá vatu každému, kdo si o ní požádá, nehledě na množství.

Během celé akce bude také fungovat naše velmi šikovná malířka, která vykouzlí na dětských tvářích, ručičkách, či nožičkách různé malůvky a to i podle představ dítěte. Navíc si s každým ráda popovídá a zasměje.

Naši maskoti dle vašeho výběru (například Tom a Jerry, lvíček, pejsek, zebra a další) budou v celém areálu bavit děti, všechny nadšeně zdravit, případně mohou rozdávat dárečky, či materiály dle vašeho uvážení.

Nevyhovuje vám tento balíček? Níže si můžete sestavit balíček dle vlastních preferencí.

  • Nafukovací atrakce
  • Zorb Fotbal
  • Akce na klíč
  • Balíčky