Vaše poptávka

FAQ

Jsou vaše nafukovací atrakce certifikované?

Ano, všechny naše atrakce jsou certifikované dle normy EN 14960:2006, což zaručuje maximální možnou míru bezpečnosti po technické stránce. Materiál, který je použit pro naše atrakce je antialergení, bez známky ftalátů či olova či jakýchkoli toxických prvků – Pb, As, Se a jn. Stojíme se maximální možnou měrou na bezpečnosti a ochraně lidského zdraví a přírody – z tohoto důvodu striktně dodržujeme certifikaci našich atrakcí.


Jak zajišťujete maximální bezpečnost na vašich akcích?

Základem bezpečnosti je certifikace, opakovaná revize elektrických zařízení ale také pravidelné čištění a umývání našich atrakcí. Na každé akci jsou naše atrakce důkladně zakotveny do podloží, vybaveny základními pokyny pro bezpečné užívání atrakce a samozřejmostí je pravidelně školená obsluha, která řídí celý provoz na atrakci. V případě vyšších atrakcí jsou využívány další bezpečnostní prvky jako upínací pásy atd.


Jak se cenově pohybují vaše nafukovací atrakce?
Z jakého důvodu máte ceny takto nastaveny?

Naše nafukovací atrakce se cenově pohybují v řádech jednotek tisíc korun. Cena je ovlivněna pořizovací cenou, certifikací ale také fyzickou náročností či kvalitou s kterou Agentura HappyTimes přistupuje na český trh.


Je možné u vás objednat i kompletní zajištění akce?

Ano, máme dlouholetou zkušenost se zajištěním akcí od A do Z. Podle náročnosti akce se s klientem nejprve osobně setkáme, zjistíme jeho přesnou představu o akci a následně klienotvu vizi realizujeme. Vždy se snažíme aby byl klient maximálně spokojen, ale také navrhujeme různá jiná řešení a návrhy z našich zkušeností, ze kterých si pak klient může vybrat a udělat si i jiné představy.