fbpx
Vaše poptávka

Dětský den

Přidat k nezávazné poptávce

Tento balíček je obrazem neoblíbenějších služeb a atrakcí, které u nás klienti objednávají právě na tento druh akce. Hlavním cílem je zde v maximální možné míře pobavit děti, aby odcházeli z vašeho dětského dne nadšení a plní radostných dojmů a zážitků.


Dvě nafukovací atrakce, Šája a Crazy se postarají aby každé dítě mělo po celou dobu konání akce co dělat. Skákací hrad Šája je ideální kombinací skluzavky a prostoru na skákání a atrakce Crazy poskytne maximální zážitek ze sklouznutí jak dětem, tak dospívajícím a dospělým.

V případě, že děti dostanou chuť na něco sladkého je zde k dispozici naše prvotřídní cukrová vata na ikonickém dvoukoláku! Příjemná, usměvavá obsluha rozdá vatu každému, kdo si o ní požádá, nehledě na množství.

Během celé akce bude také fungovat naše velmi šikovná malířka, která vykouzlí na dětských tvářích, ručičkách, či nožičkách různé malůvky a to i podle představ dítěte. Navíc si s každým ráda popovídá a zasměje.

Hřebem dětského dne bude vystoupení našeho profesionálního klauna se svou show. Ty nejlepší komediální scénky a písničky s originální animační choreografií, jedinečné soutěže, kouzelnické a balonkové vystoupení na světové úrovni a samozřejmě jedinečný humor našeho klauna.

Nevyhovuje vám tento balíček? Níže si můžete sestavit balíček dle vlastních preferencí.

  • Nafukovací atrakce
  • Zorb Fotbal
  • Akce na klíč
  • Balíčky