Vaše poptávka
Obrázek čisté přírody

Jak uspořádat akce či oslavy v ekologickém duchu?

V současné době se stává čím dál větším trendem návrat k přírodě. Země je jen jedna a je potřeba se chovat zodpovědně k naší planetě, abychom tu budoucím generacím něco zanechali. Toto uvědomění začíná prostupovat téměř všemi sférami lidského života. A kde jinde začít, než od mala vštěpovat dětem úctu k přírodě. V tomto článku vám dokážeme, že i dětská oslava narozenin či jiné akce se dají zorganizovat v ekologickém duchu. Máme pro vás několik rad, jakým způsobem pojmout oslavu, aby na jejím konci nebyly pytle plastového odpadu a děti byly i tak nadšeny. Jde to. Opravdu.

Celý článek »
Děti v zorbovací kouli

Co je to zorbing a jaké jeho druhy nabízíme?

Zorbing patří mezi oblíbené outdoorové sporty a je využíván buď jako samostatná aktivita, nebo je součástí akcí pro dospělé a děti. Tato žádaná atrakce vás zcela jistě pobaví a strhne na sebe zájem návštěvníků vaší akce. Pokud tedy nevíte, čím lidi pobavit, neváhejte a vyberte si jeden z početných druhů zorbingu. Na řádcích níže představíme druhy zorbingu a jeho původ, a tak vám určitě usnadníme rozhodování.

Celý článek »
Obrázek dekorací

Tipy na party dekorace, které nezruinují váš rozpočet

Dekorace jsou jedny ze základních věcí, bez kterých se dětská oslava narozenin neobejde. Dříve se místnost vyzdobila nafukovacími balónky a party mohla začít. Dnes se pomalu člověk ztrácí v nepřeberném množství dekoračních prvků, které obchody nabízejí. Jaké vybrat ozdoby? Co se bude dětem nejvíce líbit a nebude to drahé? Na všechny otázky vám rádi odpovíme na řádcích níže. I za pár korun můžete mít krásnou výzdobu.

Celý článek »
Obrázek skákacího hradu

Pronajměte si nafukovací atrakce a úspěch bude zaručen!

V případě oslav narozenin a akcí různého druhu zaměřených nejen na děti, si nafukovací atrakce stále drží pozici nejoblíbenějšího prvku zábavy. Dnes můžete vybírat z nepřeberného množství tvarů a velikostí těchto atrakcí. Mnoho firem nabízí jejich pronájem, stačí si jen vybrat. Skákací hrady, nafukovací skluzavky a horolezecké stěny jsou ideálním hracím prvkem na dětskou oslavu. Můžete jimi zpestřit dětský den či firemní akci, kde se i dospělí díky nim rádi vrátí do dětských let.

Celý článek »
Obrázek občerstvení pro děti

Jaké občerstvení zvolit na dětskou oslavu?

Plánujete dětskou oslavu narozenin a nevíte si rady s občerstvením? Pak vám v tomto článku rádi poradíme. I když se to nezdá, děti jsou komplikovaní strávníci. Nemají problém na rovinu sdělit, že jim jídlo nechutná a po zbytek dne se ho ani nedotknou. Máme pro vás mnoho tipů, jak se této situaci vyhnout a připravit pro děti jednoduché delikatesy. Důležité je, aby byly pokrmy nejen chutné, ale i lákavé na pohled a přitáhly pozornost malých hostů.

Celý článek »
Skákací hrad

Jak u nás probíhá organizace akce od poptávky až po její úspěšné zakončení?

V dnešním hektickém životním stylu se čas stává čím dál více cennějším. Nejvíce volných chvil se snažíme věnovat rodině a právě na rodinný život chceme mít dostatek vzpomínek. Říká se, že každý den je důvod k oslavě. Toto tvrzení samozřejmě nelze brát doslova, ale v případě narozenin, jubileí a situací žádajících si pořádnou oslavu, bychom měli zastavit a vše pořádně s našimi nejbližšími oslavit. To se týká především dětské oslavy narozenin a pořádání akcí pro děti. Neztrácejte čas s organizací a řekněte si o pomoc profesionálům v oboru. Agentura Happy Times vám připraví oslavu dle vašich představ, na kterou dlouho nezapomenete. A jak u nás vůbec taková organizace akce pro děti probíhá?

Celý článek »
Obrázek davu lidí

Nechte starost o děti na nás a využijte pozornosti návštěvníků vaší předvolební kampaně!

Pokud přemýšlíte, jak zorganizovat předvolební kampaň a přinést do ní inovativní prvek, rádi vám poradíme. Většina politických stran se při setkání s občany soustředí hlavně na dospělé lidi, kteří již mohou volit. Na náměstí postaví pódium, kde k nim pronášejí projevy. Krom menších věcí s logem dané politické strany rozdávají kolemjdoucím zdarma například kávu, koblihy a květiny. Účelem je přitáhnout pozornost co nejvíce lidí.

Celý článek »
Balónky na dětský den

Dětský den na vesnici či ve městě? Poradíme vám, jak na to!

Dětský den patří mezi nejčastěji pořádané akce pro děti. Koná se většinou v letních měsících a pořadatelem bývají různé organizace, firmy a obce. Určitě si ještě z mládí pamatujete dětské dny na vesnici či ve městě. S ubývajícím časem jsou však na tyto akce pokládány stále větší nároky. V dnešním moderním světě už dětem nestačí pouze závody ve cvrkání dřevěných kuliček a zmrzlina v kornoutu. Zájem je o nejnovější nafukovací atrakce, fotbal v nafukovací kouli, různé druhy projekce atd. Děti lákají hlavně aktivity, které si doma kvůli omezenému prostoru a financím nemohou dovolit. Jak tedy malé návštěvníky na tomto typu akce pobavit, aby si domů odnesli nezapomenutelný zážitek?

Celý článek »

Jak zabavit děti zaměstnanců na firemní oslavě?

Blíží se termín akce pořádané vaší firmou a stále nevíte, jakým způsobem pojmout její organizaci? V současné době je stále častější trend na firemní akce zvát i děti zaměstnanců. Na první pohled se to může zdát nepraktické, když se nad tím však více zamyslíte, firma tím jen získá. Kolegové se přes děti více neformálně sblíží a vnímají to jako pozitivní věc, protože nemusí řešit hlídání svých ratolestí. Je tu však jedna podmínka. Děti by měly být zabavené, aby na sebe měli zaměstnanci navzájem trochu času. Poradíme vám, jak si firemní oslavu či teambuilding užít i s dětmi.

Celý článek »
Oslava narozenin

Jak uspořádat bezproblémovou dětskou oslavu

Jedna z nejhezčích věcí na světě je úsměv na tváři dítěte. Užijte si se svými ratolestmi jejich bezstarostné a veselé dětství. Uspořádejte jim dětskou oslavu, na kterou jen tak nezapomenou. Nemusíte si nutně pronajímat restauraci s dětským koutkem a vše mít bezchybné jako od profesionálů. Dětem stačí kamarádi a zábava. Když je k tomu navíc co zakousnout a nějaký pěkný dárek, jsou to pro vás samozřejmě body navíc. Nic se však nedá naplánovat předem do posledního puntíku.

Celý článek »